Liberecký tenisový klub - tenis je sport pro každého, přijď i ty mezi nás!

Liberecký tenisový klub - tenis je sport pro každého, přijď i ty mezi nás!

Mistrovské utkání družstev 2017

ROZPIS MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ

FORMA PRO TISK

Mistrovská utkání - 2017
Dorost A -  DD1 Dorost B -DD1 St. žáci A -DS1 St. žáci B -DS2
Ml. žáci A -DM1 Ml. Žáci B -DM1 BABY A, B MINI A,B
Dospělí C -2liga Dospělí D - Divize Dospělí E - okresní přebor
termín družstvo soupeř
29.4. Dospělí C Rohatsko venku
29.4. Dospělí D Děčín - venku
29.4. st.žáci A Ústí n/L - doma
30.4. dorost A -B derby - doma
30.4. ml.žáci B Start - doma
30.4. baby A Varnsdorf -venku
30.4. baby B Lípa - venku
1.5. Dospělí D START - doma
1.5. st.žáci A Děčín - venku
1.5. st.žáci B Ústí n/L - venku
6.5. Dospělí C Boleslav - doma
6.5. Dospělí D Slovan - venku
6.5. Dospělí E Start - doma
6.5. st.žáci A Roudnice - doma
6.5. st.žáci B Děčín -doma
7.5. dorost A Litoměřice - doma
7.5. dorost B Děčín - venku
7.5. ml.žáci B Frýdlant -venku
8.5. dorost A Všebořice -venku
8.5. dorost B Hrádek -doma
8.5. ml.žáci A Litoměřice - venku
13.5. mini A Slovan - 2 zápasy
13.5. mini B Č.Lípa - 2 zápasy
14.5. baby A - možné přeložení Rochlice 2 zápasy
14.5. baby B Hrádek 2 zápasy
20.5. st.žáci A JBC - venku
20.5. st.žáci B Roudnice - venku
20.5. Dospělí C PBC - venku
20.5. Dospělí D Slovan - venku
20.5. Dospělí E Lípa - doma
21.5. dorost A Lípa - doma
21.5. dorost B JBC - venku
21.5. ml.žáci A Lípa - doma
21.5. ml.žáci B Varnsdorf - venku
27.5. st.žáci A Hrádek - doma
27.5. st.žáci B JBC -doma
27.5. Dospělí C PernštýnPBC -doma
27.5. Dospělí D Teplice -venku
27.5. Dospělí E Varnsdorf -doma
28.5. dorost A Děčín - doma
28.5. dorost B Lípa - venku
28.5. ml.žáci A Děčín - venku
28.5. ml.žáci B Rochlice -doma
3.6. mini A JBC - 3 zápasy
3.6. mini B Č.Lípa - 2 zápasy
4.6. baby A - možné přeložení Rochlice 2 zápasy
4.6. baby B Rapid - 2 zápasy
10.6. st.žáci B Hrádek - venku
10.6. Dospělí C Hradec - venku
10.6. Dospělí D Hrádek - doma
10.6. Dospělí E Hrádek - venku
11.6. dorost A Hrádek - venku
11.6. dorost B Litoměřice - doma
11.6. ml.žáci A Teplice - doma
11.6. ml.žáci B Frýdlant -venku
11.6. baby případné semifinále
17.6. st. žáci A-B derby - bude předehrávka
17.6. Dospělí C Nymburk - doma
17.6. Dospělí D Rochlice - venku
17.6. Dospělí E Libochovice - doma
18.6. dorost A JBC - doma
18.6. dorost B Všebořice -venku
18.6. ml.žáci A JBC - doma
18.6. ml.žáci B Ž.Brod -doma
24.6. Dospělí C Brno -doma
24.6. Dospělí D případné finále
25.6. ml.žáci A případné finále
25.6. ml.žáci B JBC - venku
25.6. baby případné finále

 

03-23-15-11-56-39-stazeny-souborjpg.jpg

 

Soupisky naleznete cca 24.4. na stránkách

cztenis

 

 

 

 
 

Recepce, rezervace

+ 420 / 739 547 007

LTK Liberec
Fibichova 929
460 01 Liberec

Napište nám

HLAVNÍ PARTNEŘI:

Soukromý pivovar Svijany

DencoHappel CZ

LIF GROUP Liberec

 

ksdgif.gif

WASSA

lion_sport_jpg.jpg

06-14-16-10-56-24-logo-adidas_mjpg.jpg

Mlýn Perner Svijany

Ostatní partneři