Liberecký tenisový klub - tenis je sport pro každého, přijď i ty mezi nás!

Liberecký tenisový klub - tenis je sport pro každého, přijď i ty mezi nás!

Výsledky - Livescore

07-04-14-07-42-11-logo1jpg.jpg

uvjpg.jpgprjpg.jpgvyjpg.jpgfojpg.jpg07-04-14-08-46-24-pajpg.jpgkojpg.jpg

 

Online výsledky zápasů

Neděle 3.8. 2014

RESULTS - AUGUST 03, 2014
Men's
Singles - Finals

A Martin (SVK) d [4] H Zeballos (ARG) 16 61 64

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 2.8. 2014

RESULTS - AUGUST 02, 2014
Men's
Singles - Semifinals

A Martin (SVK) d [2] B Rola (SLO) 64 64
[4] H Zeballos (ARG) d T Yang (TPE) 75 64

 

Men's
Doubles - Finals

[2] R Jebavy (CZE) / J Pospisil (CZE) d [4] R Gonzales (PHI) / S Thornley (GBR) 64 63

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pátek 1.8.2014

RESULTS - AUGUST 01, 2014
Men's
Singles - Quarterfinals

[2] B Rola (SLO) d R Carballes Baena (ESP) 76(3) 06 62
[4] H Zeballos (ARG) d U Ignatik (BLR) 67(3) 76(7) 63
T Yang (TPE) d [6] N Gombos (SVK) 61 64
A Martin (SVK) d [WC] S Darcis (BEL) 16 75 64

 

Men's
Doubles - Semifinals

[4] R Gonzales (PHI) / S Thornley (GBR) d [1] D Meffert (GER) / T Puetz (GER) 75 61

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čtvrtek 31.7. 2014

RESULTS - JULY 31, 2014
Men's
Singles - Second Round

T Yang (TPE) d [1] P Cuevas (URU) 75 61
[4] H Zeballos (ARG) d [WC] R Stanek (CZE) 64 64
[6] N Gombos (SVK) d J Samper-Montana (ESP) 76(2) 75
U Ignatik (BLR) d [WC] R Jebavy (CZE) 63 63

 

Men's
Doubles - Semifinals

[2] R Jebavy (CZE) / J Pospisil (CZE) d [3] F Arguello (ARG) / A Behar (URU) walkover
Quarterfinals
[4] R Gonzales (PHI) / S Thornley (GBR) d M Michalicka (CZE) / D Suc (CZE) 75 61

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Středa 30.7. 2014

Singles - Second Round
[2] B Rola (SLO) d J Hernych (CZE) 63 75
A Martin (SVK) d J Hajek (CZE) 64 76(7)
[WC] S Darcis (BEL) d A Pavlasek (CZE) 63 64
R Carballes Baena (ESP) d M Safwat (EGY) 60 62

 

Men's
Doubles - Quarterfinals

[1] D Meffert (GER) / T Puetz (GER) d N Gombos (SVK) / I Zelenay (SVK) 64 62
[2] R Jebavy (CZE) / J Pospisil (CZE) d E Elliott (USA) / D Walsh (GBR) 63 63
[3] F Arguello (ARG) / A Behar (URU) d M Middelkoop (NED) / B Westerhof (NED) 63 67(3) 12-10
First Round
[4] R Gonzales (PHI) / S Thornley (GBR) d T Monteiro (BRA) / T Yang (TPE) 76(3) 67(7) 10-6
M Michalicka (CZE) / D Suc (CZE) d G Sakharov (FRA) / A Smirnov (UKR) 64 64
E Elliott (USA) / D Walsh (GBR) d R Agar (AUS) / S Bader (AUT) 75 63

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Úterý 29.7. 2014

RESULTS - JULY 29, 2014
Men's
Singles - First Round

[1] P Cuevas (URU) d [Q] M Michalicka (CZE) 36 62 63
[WC] S Darcis (BEL) d [3] F Bagnis (ARG) 63 61
[4] H Zeballos (ARG) d [Q] G Mina (FRA) 46 63 62
[WC] R Jebavy (CZE) d [5] F Arguello (ARG) 64 75
[6] N Gombos (SVK) d [Q] T Monteiro (BRA) 61 75
M Safwat (EGY) d [7] M Przysiezny (POL) 76(6) 63
J Hajek (CZE) d [8] M Mecir (SVK) 63 62
T Yang (TPE) d J Pospisil (CZE) 75 64
J Samper-Montana (ESP) d [Q] A Smirnov (UKR) 64 57 64
[WC] R Stanek (CZE) d B Westerhof (NED) 36 76(1) 62
U Ignatik (BLR) d [WC] V Safranek (CZE) 61 62
A Pavlasek (CZE) d J Mertl (CZE) 61 75
R Carballes Baena (ESP) d E Ymer (SWE) 36 64 61
J Hernych (CZE) d G Gigounon (BEL) 64 36 75

 

Men's
Doubles - First Round

[1] D Meffert (GER) / T Puetz (GER) d [WC] L Polacek (CZE) / D Pultr (CZE) 75 61

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pondělí 28.7. 2014

RESULTS - JULY 28, 2014
Men's
Singles - First Round

[2] B Rola (SLO) d T Puetz (GER) 64 61
A Martin (SVK) d J Eysseric (FRA) 64 62

Men's
Doubles - First Round

[2] R Jebavy (CZE) / J Pospisil (CZE) d R Carballes Baena (ESP) / L Weinhandl (AUT) 61 60
[3] F Arguello (ARG) / A Behar (URU) d J Kuncik (CZE) / L Majsajdr (CZE) 26 75 13-11
N Gombos (SVK) / I Zelenay (SVK) d [WC] D Recek (CZE) / D Simunek (CZE) 60 60
M Middelkoop (NED) / B Westerhof (NED) d [WC] T Frommel (CZE) / L Marsoun (CZE) 64 64

 

Mens
Qualifying Singles - Third Round

Qualifying - A Smirnov (UKR) d [WC] T Kaluzik (CZE) 63 76(5)
Qualifying - M Michalicka (CZE) d G Sakharov (FRA) 63 60
Qualifying - T Monteiro (BRA) d R Agar (AUS) 62 64
Qualifying - G Mina (FRA) d D Simunek (CZE) 76(2) 46 63

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Neděle 27.7.2014

Qualifying Singles - Second Round
Qualifying - A Smirnov (UKR) d [WC] O Plisek (CZE) 64 63
Qualifying - D Simunek (CZE) d L Lokoli (FRA) 64 64
Qualifying - M Michalicka (CZE) d [WC] T Frommel (CZE) 60 60
Qualifying - T Monteiro (BRA) d [WC] L Vojtechovsky (CZE) 61 61
Qualifying - G Mina (FRA) d L Weinhandl (AUT) 61 62
Qualifying - G Sakharov (FRA) d [WC] O Dusek (CZE) 62 60
Qualifying - R Agar (AUS) d [WC] D Pultr (CZE) 36 76(5) 64
Qualifying - [WC] T Kaluzik (CZE) d J Kuncik (CZE) 62 63

 

Sobota 26.7. 2014

Qualifying Singles - First Round
Qualifying - M Michalicka (CZE) d [WC] K Janosik (CZE) 61 62
Qualifying - T Monteiro (BRA) d [WC] L Harper-Griffith (USA) 61 60
Qualifying - G Mina (FRA) d T Papik (CZE) 16 62 75
Qualifying - G Sakharov (FRA) d J Minar (CZE) 63 63
Qualifying - [WC] T Kaluzik (CZE) d I Endara (ECU) 63 61
Qualifying - R Agar (AUS) d [WC] L Majsajdr (CZE) 64 26 64
Qualifying - [WC] O Plisek (CZE) d [WC] M Aniol (POL) 64 62
Qualifying - J Kuncik (CZE) d [WC] M Poboril (CZE) 76(4) 63
Qualifying - D Simunek (CZE) d [WC] P Kucera (CZE) 36 62 63
Qualifying - L Weinhandl (AUT) d T Allen (GBR) 61 63
Qualifying - [WC] T Frommel (CZE) d D Recek (CZE) 62 64
Qualifying - [WC] O Dusek (CZE) d [WC] O Labik (CZE) 76(4) 62
Qualifying - [WC] L Vojtechovsky (CZE) d [WC] M Nerusil (CZE) 62 60
Qualifying - [WC] D Pultr (CZE) d [WC] J Dusek (CZE) 57 63 75

 

Recepce, rezervace

+ 420 / 739 547 007

LTK Liberec
Fibichova 929
460 01 Liberec

Napište nám

HLAVNÍ PARTNEŘI:

Soukromý pivovar Svijany

DencoHappel CZ

LIF GROUP Liberec

 

ksdgif.gif

WASSA

lion_sport_jpg.jpg

06-14-16-10-56-24-logo-adidas_mjpg.jpg

Mlýn Perner Svijany

Ostatní partneři