Liberecký tenisový klub - tenis je sport pro každého, přijď i ty mezi nás!

Liberecký tenisový klub - tenis je sport pro každého, přijď i ty mezi nás!

Program - Schedule

06-08-16-06-24-57-070715074248logo_so_2016jpgjpg.jpg

06-08-16-06-49-46-070915080154lista_2016jpgjpg.jpg

PROGRAM :

Začátky zápasů budeme vždy aktualizovat den dopředu

VSTUPNÉ

V průběhu turnaje budou vstupenky k zakoupení u vstupu do areálu.

JEDNODENNÍ VSTUPENKA 50,- Kč

TÝDENNÍ VSTUPENKA 300,- Kč


DĚTI ZDARMA!

PÁTEK 30.7.

21:30 losování kvalifikace

SOBOTA 30.7.

SLAVNOSTNÍ LOSOVÁNÍ HLAVNÍ SOUTĚŽE DVOUHRY VE 14:00 HODIN

LOS HLAVNÍ SOUTĚŽE

pořadí zápasů SOBOTA

Qualifying Singles - First Round
Qualifying - [WC] D. Suc (CZE) d [1] C. Geens (BEL) 62 63
Qualifying - [2] N. Gombos (SVK) d [WC] Y. Panak (CZE) 63 61
Qualifying - [3] F. Horansky (SVK) d M. Neuchrist (AUT) 26 64 76(0)
Qualifying - [4] K. Majchrzak (POL) d [WC] W. Flavell (GBR) 61 60
Qualifying - [5] G. Gigounon (BEL) d A. Majchrowicz (POL) 61 62
Qualifying - [6] J. Munar (ESP) d [WC] M. Gengel (CZE) 57 63 64
Qualifying - M. Eriksson (SWE) d [7] C. Ilkel (TUR) 63 64
Qualifying - [8] M. Teixeira (FRA) d C. Grandon Diaz (CHI) 61 61
Qualifying - M. Astorga (MEX) d D. Simunek (CZE) walkover
Qualifying - T. Wang (FRA) d S. Arends (NED) 62 62
Qualifying - T. Kocevar-Desman (SLO) d M. Delic (CRO) 64 64
Qualifying - C. Soderlund (SWE) d E. Ejupovic (GER) 46 63 76(8)
Qualifying - V. Ursu (UKR) d J. Zednik (CZE) 60 62
Qualifying - [WC] D. Prokop (CZE) d [WC] A. Bronka (AUS) 63 64
Qualifying - I. Minar (CZE) d F. Simonsson (SWE) 57 76(4) 63
Qualifying - J. Eysseric (FRA) d P. Rosenholm (SWE) 64 63


NEDĚLE 31.7.

2.kolo kvalifikace dvouher

Mens
Qualifying Singles - Second Round

Qualifying - [2] N. Gombos (SVK) d T. Kocevar-Desman (SLO) 60 10 Retired
Qualifying - V. Ursu (UKR) d [3] F. Horansky (SVK) 75 63
Qualifying - [4] K. Majchrzak (POL) d I. Minar (CZE) 61 63
Qualifying - [5] G. Gigounon (BEL) d [WC] D. Prokop (CZE) 61 62
Qualifying - C. Soderlund (SWE) d [6] J. Munar (ESP) 57 76(5) 62
Qualifying - J. Eysseric (FRA) d [8] M. Teixeira (FRA) 62 64
Qualifying - [WC] D. Suc (CZE) d M. Astorga (MEX) 61 62
Qualifying - M. Eriksson (SWE) d T. Wang (FRA) 26 63 64

PONDĚLÍ 1.8.

Singles - First Round
[7] A. De Greef (BEL) d [WC] D. Kellovsky (CZE) 76(6) 46 62
A. Vatutin (RUS) d [Alt] M. Zekic (SRB) 63 63
[WC] V. Safranek (CZE) d M. Jankovic (SRB) 46 62 63

Men's
Doubles - First Round

[WC] L. Dlouhy (CZE) / J. Melzer (AUT) d T. Bednarek (POL) / A. Ungur (ROU) 62 76(8)
S. Arends (NED) / A. Majchrowicz (POL) d [WC] L. Majsajdr (CZE) / M. Zahradka (CZE) 61 63

 

Mens
Qualifying Singles - Third Round

Qualifying - [2] N. Gombos (SVK) d C. Soderlund (SWE) 26 63 63
Qualifying - [4] K. Majchrzak (POL) d J. Eysseric (FRA) 61 75
Qualifying - [5] G. Gigounon (BEL) d V. Ursu (UKR) 64 64
Qualifying - M. Eriksson (SWE) d [WC] D. Suc (CZE) 67(2) 62 62


ÚTERÝ 2.8.

Men's
Singles - First Round

A. Ungur (ROU) d [1] A. Pavlasek (CZE) 46 64 30 Retired
[2] [WC] S. Darcis (BEL) d [Q] N. Gombos (SVK) 63 36 63
[3] N. Kicker (ARG) d [Q] M. Eriksson (SWE) 62 64
[4] S. Giraldo (COL) d A. Michon (FRA) 62 64
[5] K. Coppejans (BEL) d Z. Kolar (CZE) 26 63 75
[6] H. Laaksonen (SUI) d [Q] K. Majchrzak (POL) 64 64
J. De Loore (BEL) d [8] C. Lestienne (FRA) 46 64 76(2)
R. Bellotti (ITA) d R. Stanek (CZE) 75 67(5) 64
D. Popko (KAZ) d D. Novak (AUT) 16 64 60
P. Sousa (POR) d A. Ghem (BRA) 75 67(2) 76(4)
[Q] G. Gigounon (BEL) d J. Samper-Montana (ESP) 63 62
M. Bourgue (FRA) d [LL] C. Soderlund (SWE) 46 62 76(6)
[WC] J. Melzer (AUT) d M. Ilhan (TUR) 36 63 62

Men's
Doubles - First Round

[2] A. Behar (URU) / D. Marcan (CRO) d D. Popko (KAZ) / A. Vatutin (RUS) 62 64
[3] M. Neuchrist (AUT) / T. Weissborn (AUT) d K. Coppejans (BEL) / J. De Loore (BEL) 76(6) 64
M. Kowalczyk (POL) / K. Majchrzak (POL) d [WC] R. Jebavy (CZE) / D. Suc (CZE) 64 63

J. Eysseric (FRA) / A. Ghem (BRA) d [Alt] G. Gigounon (BEL) / A. Michon (FRA) 76(3) 46 11-9)

 

STŘEDA 3.8.

Men's
Singles - Second Round

P. Sousa (POR) d [3] N. Kicker (ARG) 64 64
[Q] G. Gigounon (BEL) d [4] S. Giraldo (COL) 64 63
[7] A. De Greef (BEL) d A. Vatutin (RUS) 62 64

Men's
Doubles - Quarterfinals

[2] A. Behar (URU) / D. Marcan (CRO) d S. Arends (NED) / A. Majchrowicz (POL) 64 75
[3] M. Neuchrist (AUT) / T. Weissborn (AUT) d [WC] L. Dlouhy (CZE) / J. Melzer (AUT) 64 36 10-4
First Round
Z. Kolar (CZE) / R. Stanek (CZE) d [1] A. Begemann (GER) / J. Knowle (AUT) 46 62 10-7

[4] M. Elgin (RUS) / A. Vasilevski (BLR) d [Alt] M. Eriksson (SWE) / M. Sekulic (SWE) 61 64

ČTVRTEK 4.8.

RESULTS - AUGUST 04, 2016
Men's
Singles - Second Round

[2] [WC] S. Darcis (BEL) d [WC] J. Melzer (AUT) 63 62
[WC] V. Safranek (CZE) d [5] K. Coppejans (BEL) 63 26 63
M. Bourgue (FRA) d [6] H. Laaksonen (SUI) 63 36 63
R. Bellotti (ITA) d A. Ungur (ROU) 26 75 63
J. De Loore (BEL) d D. Popko (KAZ) 63 62

Men's
Doubles - Semifinals

[2] A. Behar (URU) / D. Marcan (CRO) d [3] M. Neuchrist (AUT) / T. Weissborn (AUT) 64 76(5)
Quarterfinals
J. Eysseric (FRA) / A. Ghem (BRA) d [4] M. Elgin (RUS) / A. Vasilevski (BLR) 63 36 10-7
M. Kowalczyk (POL) / K. Majchrzak (POL) d Z. Kolar (CZE) / R. Stanek (CZE) 63 62

 

PÁTEK 5.8.

RESULTS - AUGUST 05, 2016
Men's
Singles - Quarterfinals

[7] A. De Greef (BEL) d P. Sousa (POR) walkover
J. De Loore (BEL) d R. Bellotti (ITA) 61 76(1)
[WC] V. Safranek (CZE) d [Q] G. Gigounon (BEL) 57 64 64

 

Men's
Doubles - Semifinals

J. Eysseric (FRA) / A. Ghem (BRA) d M. Kowalczyk (POL) / K. Majchrzak (POL) 63 76(3)

SOBOTA 6.8.

VIP TURNAJ PRO PARTNERY TURNAJE, ZAČÁTEK OD 10:00 HODIN

ORDER OF PLAY - SATURDAY, AUGUST 06, 2016


SVIJANY COURT start 11:30 am
J. De Loore (BEL) vs [7] A. De Greef (BEL)

Not Before 1:30 pm
After suitable rest - [WC] V. Safranek (CZE) vs M. Bourgue (FRA) or [2] [WC] S. Darcis (BEL)
EXHIBITION DOUBLES MATCH & KIDS MOMENT

Not Before 4:00 pm
J. Eysseric (FRA) / A. Ghem (BRA) vs [2] A. Behar (URU) / D. Marcan (CRO)

 

WASSA COURT start 12:00 noon
M. Bourgue (FRA) vs [2] [WC] S. Darcis (BEL) 67(5) 55


EXHIBICE LEGEND ČESKÉHO TENISU

Čermák - Friedl - Dlouhý - Nováček


SLAVNOSTNÍ VEČER PRO PARTNERY TURNAJE

NEDĚLE 7.8.

PŘEDSTAVENÍ HRÁČŮ LTK DO 9TI LET

SVIJANY COURT start 1:00 pm
[7] A. De Greef (BEL) vs [2] [WC] S. Darcis (BEL)

PP Novasport

 

 

 

 

 
 

Recepce, rezervace

+ 420 / 739 547 007

LTK Liberec
Fibichova 929
460 01 Liberec

Napište nám

HLAVNÍ PARTNEŘI:

Soukromý pivovar Svijany

logo_dencohappel_srgb_njpg.jpg

LIF GROUP Liberec

 

ksdgif.gif

 

WASSA

lion_sport_jpg.jpg

06-14-16-10-56-24-logo-adidas_mjpg.jpg

Mlýn Perner Svijany

Ostatní partneři