Liberecký tenisový klub - tenis je sport pro každého, přijď i ty mezi nás!

Liberecký tenisový klub - tenis je sport pro každého, přijď i ty mezi nás!

EXTRALIGA 2016

EXTRALIGA 2016

Výborné představení našeho Áčka v letošním ročníku.

Průběžné informace - koněcné výsledky, fotografie a články naleznete:

facebook

web Tenisová Extraliga

web protenis

extrajpg.jpg

V polovině prosince nás čeká poslední vrchol sezóny. Základní skupina tenisové Extraligy se letos po dlouhé době nebude hrát v Liberci. Los rozhodl, že k úvodnímu kolu zavítáme na horkou půdu RPM OÁZA Říčany. Jedničkou našeho týmu bude Andrej Martin. Hráč s libereckými kořeny nás bude reprezentovat teprve podruhé, ale se zbytkem týmu, který budou tvořit jen domácí hráči, je v neustálém kontaktu. Reprezentovat nás budou výborné deblistky Kunčíková se Stuchlou, doplní je Petra Krejsová. Mužská část bude tvořena naší stálou trojicí Majšajdr, Jebavý a Schmid. O možnosti účasti některého zahraničního hráče zatím jednáme a předpokládáme, že se rozhodneme na poslední chvíli.

em1_4491jpg.jpg

EXTRALIGA 2015

Do letošní Extraligy nastupoval náš tým, oproti loňským rokům, bez zahraničních opor.

Pouze Andrej Martin zastupoval v našem týmu „ cizince“, ale s ohledem na to, že jeho dědeček je z našeho kraje a Andrej do Liberece velmi rád jezdí – bereme ho tak trošku za našeho.

V prvním, a jediném zápase před domácím publikem, jsme hostili LTC Pardubice. Tým Pardubic naopak přijel do Liberce hned se čtyřmi zahraničními hráči. Ve velmi pěkných utkáních nakonec vyhrál hostující tým 5:2. Za Liberec dělali body Lubor Majšajdr a Dominik Suč. Nutno vyzdvihnout i výkon Káji Stuchlé, která potrápila dvoustou hráčku WTA – Komardinu a podlehla 64,67,46.

 

 

FOTO : Ota Mrákota

Kája Stuchlá a Martin Zahrádka ( trenér)

em1_4724jpg.JPG

Lubor Majšajdr a Roman Jebavý v roli trenéra

em1_4811jpg.JPG

Domink Suč

em1_4574jpg.JPG

 

Následně jsme se přesunuli do bojů o udržení v nejvyšší soutěži do Milovic. Ani Jihlava však nechtěla hrát závěrečnou baráž a posílena o dvě Francouzky, které atakovali top 50 WTA ( Foretz - Coin),  a Andrease Becka, který byl nejvýše na žebříčku ATP 33. nás jednoznačně přehrála 5:1. Jediný bod Liberce dělal Andrej Martin, který přehrál Becka.

Andrej Martin

em1_5126jpg.JPG

V zápase o setrvání v Extralize jsme se utkali, s nám dobře známým soupeřem, severočeskou tenisovou. Na začátku září totiž náš tým "B" bojoval proti stejnému soupeři v semifinále I. ligy a podlehl 5:4. V naprosto stejném složení, tentokrát proti našemu Áčku, nastoupil tým severočeské i do baráže. Do Milovic nás přijelo povzbudit několik skalních fandů, kteří viděli velmi vyrovnané zápasy. Andrej Martin a Karolína Stuchlá zvládli své zápasy až v úplných koncovkách třetích setů. Dále za náš klub ve dvouhrách bodovali Petra Krejsová a Michal Schmid. Do čtyřher jsme šli za stavu 4:2. Ač byli papírově silnější čtyřhry soupeřů( zejména v mužské části), podařilo se nám všechny zápasy zvládnout a zachovat tím příslušnost i pro další rok.

Petra Krejsová

em1_5215jpg.JPG

Michal Schmid

em1_5076jpg.JPG

 

 

12-14-15-09-55-41-prezentace1jpg.jpg

Liberecký tým vyhrál skupinu a jede do Prostějova

vše o tenisové extralize

LTK vs ČLTK Praha LTK vs AGROFERT

DOMÁCÍ SKUPINA

extraliga-liberec-pardubicejpg.jpg

foto : OTA MRÁKOTA

emr_4496jpg.JPG

emr_4715jpg.JPG

emr_4435jpg.JPG

 

 

Od úterý 16. prosince začínají boje ve finálových skupinách (Přerov a Prostějov) Tenisové extraligy 2014. Ze semifinálové skupiny hrané v Liberci postoupil do finálové skupiny v Prostějově LTK Liberec, který v rozhodujícím utkání o postup porazil LTC Pardubice 5:1. Ze semifinálové skupiny hrané v Milovicích postoupil do finálové skupiny vc Přerově Milten, který porazil Jihlavu 5:1.

V úterý se hraje v Prostějově ostře sledované utkání TK Agrofert Prostějov – I.ČLTK Praha a v Přerově hraje TK Sparta Praha s domácím týmem TK PRECHEZA Přerov.

 

Ve středu pak nastoupí náš tým proti I.ČLTK a ve čtvrtek se střetne s domácím Prostějovem. Utkání začínají vždy v 10:00 hod.

 

Sobota : LTK vs M. Lázně 9:0

V úvodním zápase EXTRALIGY deklasoval domácí tým soupěře z Mariánských Lázní 9:0, když neztratili domácí borci ani set. V neděli se hraje zápas Pardubice vs Mariánské Lázně.

Domácí tým se znovu představí v pondělí proti silnému týmu Pardubic. Přijďte se podívat na světový tenis - hrajeme v pondělí od 10.00.

emr_2439jpg.JPG

emr_3155jpg.JPG

emr_3451jpg.JPG

extraliga-liberec-mariankyjpg.jpg

Neděle : Pardubice vs M. Lázně 6:0

12-14-14-01-34-55-extraliga-pardubice-marianyjpg.jpg

 

 

 

 

 
 

Recepce, rezervace

+ 420 / 739 547 007

LTK Liberec
Fibichova 929
460 01 Liberec

Napište nám

HLAVNÍ PARTNEŘI:

Soukromý pivovar Svijany

DencoHappel CZ

LIF GROUP Liberec

 

ksdgif.gif

WASSA

lion_sport_jpg.jpg

06-14-16-10-56-24-logo-adidas_mjpg.jpg

Mlýn Perner Svijany

Ostatní partneři