Liberecký tenisový klub - tenis je sport pro každého, přijď i ty mezi nás!

Liberecký tenisový klub - tenis je sport pro každého, přijď i ty mezi nás!

Výsledky LTK

VÝSLEDKY ZÁVODNÍ HRÁČI

 

25.-27.3.

TK Konstruktiva- ml.žáci

Filip Hanzelín - 1.místo dvouhra i čtyřhra

20170109_104456jpg.jpg

19.3.

závěrečné finále - TK Sparta - babytenis

Matouš Čepelík - 3. místo Masters -2. místo celkově

img_1302jpg.jpg

Bára Bratršovská - 5. místo na masters -celkově 8. místo

03-24-17-02-04-34-bbjpg.jpg

18.- 19.3. 2017

Rapid - st.žákyně

Terka Šestáková - 3.místo dvouhra

06. - 19.3. 2017

2 turnaje ITF s dotací 15.000USD

 

Petra Krejsová - 2x titul čtyřhra
17157454_10212696463145724_6727132887745230277_ojpg.jpg

 

11.3.

babytenis - SK Satalice

Matouš Čepelík - 1. místo

03-13-17-09-18-36-img_1263jpg.JPG

4.-5.3.

mladší žáci - Hrádek

Tomáš Bursa - 1.místo čtyřhra, 3.místo dvouhra

Oliver Falta - 2. místo čtyřhra

burjpg.jpg

03-07-17-10-19-51-olijpg.jpg

ml.žáci - Mnichovo Hradiště

Kryštof Hauser - 1.místo čtyřhra

dorost - Boleslav

Čechová Kateřina  - 2.místo čtyřhra

kackajpg.jpg

 

25. - 26.2.

ATP - Cherburg

Roman Jebavý - 1. místo čtyřhra

02-27-17-12-56-41-jjjpg.jpg

dorost - LTK Liberec

Lukáš Cyprich -Radek Cyprich - 1. místo čtyřhra -spolu finále dvouhry

02-28-17-11-08-03-ccjpg.jpg

mladší žáci - Boleslav

Oliver Falta - 3. místo dvouhra
Mach/Falta - 2. místo čtyřhra

ff-(507x620)jpg.jpg

Čelákovice - dorost

Katka Čechová - 3.místo čtyřhra

02-27-17-11-56-33-kkjpg.jpg

18.-19.2.

LTK Liberec - starší žáci

LTK Liberec - starší žákyně

Jony Kučera - 1. místo dvouhra i čtyřhra

Tereza Šestáková -2. místo dvouhra

02-07-17-08-30-39-jjjpg.jpg

02-27-17-11-51-22-ttjpg.jpg

TK Neridé - mladší žáci

Filip Hanzelín - 3. místo čtyřhra

hhjpg.jpg

Děčín - ml. žáci

Kryštof Hauser - Oliver Falta -2.místo čtyřhra

fhjpg.jpg

Mladá Boleslav - mladší žáci

Tomáš Bursa - 2. místo čtyřhra

02-27-17-11-51-57-bbjpg.jpg

Babytenis - TK Sparta Praha

MatouŠ Čepelík - 3.míst

Bára Bratršovská - 5.- 8.místo

02-27-17-11-41-49-ccjpg.JPG

11. - 12.2.

Sokolov "B" - mladší žáci

Filip Hanzelín - 2. místo čtyřhra

02-13-17-03-05-01-fijpg.jpg

LTK Liberec -mladší žáci

Tomáš Bursa - 2. místo dvouhra, 1. místo čtyřhra

Oli Abraham - 2. místo čtyřhra

Nikolas Ulmon - 1. místo čtyřhra

02-13-17-03-07-42-bursjpg.jpg

02-13-17-03-07-57-abrcjpg.jpg

Měcholupy - mladší žáci

Nikola Peldová - 1. místo

peljpg.jpg

4.-5.2.

RAPID Liberec - mladší žáci - kat 7

Jony Kučera - 1. místo dvouhra i čtyřhra

02-07-17-08-30-39-jjjpg.jpg

28. - 29. 1.

SEVEROČESKÝ PŘEBOR - starší žákyně

Lenka Munzarová - 3.místo dvouhra, 1. místo čtyřhra

1-misto-ctyrhrabmp.bmp

Říčany - mladší žáci

Jonáš Kučera - 1. místo

01-30-17-09-25-20-jjjpg.jpg

 

Mladá Boleslav - mladší žáci

Tomáš Bursa - 1. místo dvouhra
Kryštof Hauser - 1. místo čtyřhra

01-30-17-09-23-25-ttjpg.jpg

01-30-17-09-23-43-kkjpg.jpg

 

 

Rapid Liberec -babytenis

Matouš Čepelík - 1. místo

ccjpg.JPG

 

21. -22.1.

LION SPORT 1- BABYTENIS

Bára Bratršovská - 3.místo
Matouš Čepelík - 3. místo

01-23-17-10-55-18-bbjpg.jpg

01-23-17-10-55-39-ccjpg.jpg

minitenis - pro hráče LTK

01-23-17-10-52-32-mm§jpg.jpg

mladší žáci - Jižní Město

Oliver Falta - 3. místo dvouhra

01-23-17-10-45-39-fajpg.jpg

Mladá Boleslav - mladší žákyně

Nikola Peldová - 2.místo dvouhra

01-23-17-10-50-00-peldovajpg.jpg

14. -15. 1. 2017

mladší žáci - Wilson Centrum (7 kat)

Jonáš Kučera - 1.místo dvouhra, 1. místo čtyřhra

jony-1jpg.jpg

babytenis - Štvanice

Jakub Martínek - 2. místo

babytenis - TK Sparta Praha

Matouš Čepelík - 5.-8. místo
Bára Bratršovská 5.-8. místo

martinekjpg.jpg

 

mladší žáci - Mnichovo Hradiště

mladší žákyně - Mnichovo Hradiště

Tomáš Bursa - 2. místo dvouhra
Tomáš Bursa , Nikolas Ulmon - 1.místo čtyřhra
Oliver Abraham, Oliver Falta - 3. místo dvouhra
Nikolas Peldová - 1.místo dvouhra a 1. místo čtyřhra
01-16-17-09-55-05-nik--tomolijpg.jpg

01-16-17-09-52-29-tom-nikyjpg.jpg

01-16-17-09-52-56-olijpg.jpg

 

 

7. - 9.1. 2017

Filip Hanzelín - OBLASTNÍ PŘEBORNÍK, 3. místo čtyřhra

Jonáš Kučera - 3. místo dvouhra, 2. místo čtyřhra

Matyáš Jíra - 3. místo dvouhra, přeborník čtyřhra

Oliver Falta - 3. místo čtyřhra

01-09-17-10-56-51-filipjpg.jpg

01-11-17-02-15-25-jony-(2)jpg.jpg

01-09-17-11-54-08-debljpg.jpg

oli)jpg.jpg

 

SEVEROČESKÝ PŘEBOR - ml. žákyně

Jana Kareisová - OBLASTNÍ PŘEBORNICE

Tereza Šestáková -3. místo čtyřhra
Nikola Peldová - 3. místo čtyřhra

01-11-17-02-16-39-janaajpg.jpg

babytenis - Prostějov

Matouš Čepelík - 3.místo

matousjpg.JPG

Bára Bratršovská - 5.místo

barajpg.jpg

babytenis - Česká Lípa

Jakub Martínek - 1.místo

01-11-17-02-17-15-kubajpg.jpg

ml. žáci - Hrádek n/N

Matěj Vlasák - 3. místo dvouhra

01-11-17-02-18-05-matej-(2)jpg.jpg

28.- 30.12. 2016

mladší žáci - Řevnice ( kategorie 7)

Jonáš Kučera - 1. místo dvouhra a 1. místo čtyřhra

img20161230wa0007jpg.jpg

17. - 20.12.2016

babytenis - Rapid Liberec

Jakub Martínek - 2. místo

kubajpg.jpg

Mladší žáci - Mladá Boleslav

Tomáš Bursa - 2. místo dvouhra

bursajpg.jpg

mladší žáci - Jablonec

Oliver Falta - 2. místo čtyřhra

12-20-16-08-40-22-olijpg.jpg

minitenis - Rapid Liberec

mijpg.jpg

 

10. -12.12. 2016

LTK Liberec -mladší žáci "B" ( kat 11)

Filip Hanzelín - 1.místo dvouhra

12-13-16-12-19-48-20161213_120739jpg.jpg

babytenis - TK Sparta Praha

Matouš Čepelík - 2. místo

Bára Bratršovská - 9. místo

12-12-16-08-31-30-img_1157jpg.JPG

mladší žactvo - Sokol Petrovice

Nikola Peldová - 1. místo dvouhra i čtyřhra

12-12-16-08-29-31-peldova-(355x630)jpg.jpg

LTC Modřany 2005 - mladší žákyně

Tereza Šestáková - 2.  místo dvouhra i čtyřhra

img20161212wa0021jpg.jpg

SK Satalice - mladší žákyně

Jana Kareisová - 2. místo dvouhra i čtyřhra

3.-5.12. 2016

starší žactvo - Oáza Praha

Lenka Munzarová - 2. místo dvouhra i čtyřhra

mladší žactvo - Nehvizdy

Jana Kareisová - 1. místo dvouhra

 

mladší žactvo - Wilson Praha

Jonáš Kučera - 2.místo čtyřhra

 

mladší žactvo - TK Horní Měcholupy

Nikola Peldová - 3.místo dvouhra, 1.místo čtyřhra

 

Babytenis - TK Sparta Praha

Matouš Čepelík - 3 místo

img_1144jpg.JPG

minitenis - LTK Liberec

účast 14 dětí ( 12 dětí LTK Hustý)

15241188_1719341225047937_9148433642939904797_njpg.jpg

24.9.

babytenis - Lány

Matouš Čepelík - 1. místo

mcjpg.jpg

babytenis - Solidarita

Oliver Abraham - 1. místo

Oliver Falta - 3. místo

img_20160925_171238jpg.jpg

18.9.

babytenis Oáza Říčany

Oliver Falta - 2. místo

img20160926wa0001jpg.jpg

10.9. - 26.9.

Nikola Peldová

MŽ Wilson TC - 1. mśito dvouhra, 2. místo čtyřhra

LTC Mladá Boleslav - 2. mśito dvouhra, 3. mśito čtyřhra

TK Sportcentrum - dvouhra 1. mśito ,čtyřhra 3. místo

09-26-16-09-03-03-snimek-3865-(445x790)jpg.jpg

10.-11.9.2016

LTC Hradec Králové - babytenis

 

Bára Bratršovská - 3. místo

20160911_194159jpg.jpg

 

Frýdlant - babytenis

Frýdlant st. žakyně

 

1. místo Tomáš Bursa
2. místo Oliver Falta
4. místo KK Hauser

frjpg.jpg

Kačka Čechová 3. místo dvouhra, 1. místo čtyřhra

09-12-16-03-30-29-kkjpg.jpg

Praha Bohnice - mladší žákyně

Terka Šestáková - 3. místo dvouhra

ttjpg.jpg

 

3.- 4. 9.2016

TK Sportcentrum - mladší žákyně

Nikola Peldová - 1.místo čtyřhra

peldjpg.jpg

Mladá Boleslav - babytenis

1. mśito Matouš Čepelík
2. mśito TomአBursa
4. místo Oliver Abraham
img_1044jpg.JPG

31.8.

Mladá Boleslav - babytenis

Oliver Abraham - 3.místo

09-01-16-01-05-18-abbjpg.jpg

28.-29.8

TC ESO Praha - mladší žákyně

Nikola Peldová 2. místo dvouhra

27.8.

LTK Liberec - babytenis

1. místo Matouš Čepelík
capjpg.jpg
3.-4. místo Oliver Abraham
abrjpg.jpg
3.- 4.místo Oliver Falta
faljpg.jpg
5.-8. místo Bára Bratršovská, Kryštof Hauser

13.8.

Turnov - babytenis

1. místo Matouš Čepelík
2. místo Oliver Falta
3. místo Beny Hošic
08-22-16-02-41-55-img_0964jpg.JPG
14021556_10207085057870564_7047356555945631784_njpg.jpg

14.8.

babytenis- Mnichovo Hradiště

Kryštof Hauser - 2. místo

08-22-16-10-57-25-kkjpg.jpg

23.7.- 7.8. 2016

mladší žakyně Turnov Konstruktiva a Nehvizdy

Jana Kareisová vyhrála všechny dvouhry i čtyřhryHustý

08-22-16-10-52-52-obrazekjpg.JPG

25.-26. 7.2016

mladší žákyně - Tenis Cibulka

Tereza Šestáková - 1. místo dvouhra

img20160726wa0009jpg.jpg

 

 

23.7. 2016

bybytenis - LTK Liberec

Oliver Abraham 2.místo, Oliver Falta a Bára Bratršovská 3. místo

07-24-16-09-20-21-abjpg.jpg

fajpg.jpg

bajpg.jpg

 

17.7. 2016

babytenis   TK Konstruktiva

Oliver Abraham - 2. místo

abrcjpg.jpg

16. 17.7.

mladší žáci - Tempo Praha

Jony Kučera 1. místo čtyřhra

07-18-16-08-31-26-jonjpg.jpg

mladší žákyně - Cibulka Praha

Tereza Šestáková - 3. místo dvouhra

terjpg.jpg

mladší žákyně - TK Mělník

Nikola Peldová - 3. místo dvouhra i čtyřhra

snimek-3242jpg.jpg

 

starší žákyně - LTC Mladá Boleslav

Kateřina Čechová - 1. místo čtyřhra

kacjpeg.jpeg

9.-10. 7.

Česká Lípa starší žáci - starší žákyně

Jonáš Kučera 1- místo čtyřhra

img20160710wa0028jpg.jpg

Kačka Čechová 1. místo čtyřhra

received_1617213065256138jpeg.jpeg

9.-10.7 2016

mladší žáci - LTK

Filip Hanzelín 1. místo dvouhra, 2. místo Čtyřhra
Šimon Sokol 2.místo čtyřhra, 3. místo dvouhra

07-11-16-11-16-13-20160710_120731jpg.jpg

20160710_104733jpg.jpg

mladší žaći - TK Bakov

Nikola Peldová 3. místo dvouhra , Šestáková - Peldová 1. místo čtyřhra

img20160710wa0021jpg.jpg

 

10.7. 2016

babytenis - Nová Paka

Bára Bratršovská 3. místo

20160709_141731jpg.jpg

babytenis - TK Hamr Praha

Oliver Abraham  2. místo, Kryštof Hauser 3. místo

img20160710wa0024jpg.jpg

img20160710wa0025jpg.jpg

 

4. - 5.7. 2016

mladší žákyně - Mnichovo Hradiště

Tereza Šestáková 2.místo dvouhra a 1.místo čtyřhra
Nikola Peldová - 1. místo čtyřhra
snimek-3227jpg.jpg

4.7.

babytenis - TK Semily

chlapci - Matouš Čepelík 1. místo, Oliver Abraham 3. místo, 5. místo Oliver Falta
dívky - Bára Bratršovská 2. místo

07-06-16-09-39-39-img_20160705_143528jpg.jpg

 

2.-3. 7.

babytenis - TK Sparta

Matouš Čepelík - postup ze skupiny - celkově 5.-8. místo

Tomáš Bursa - postup ze skupiny - celkově 9. -16.místo

 

babytenis Benátky n/J

Oliver Abraham 1.místo, Jakub Martínek 3. místo

img_20160701_182343jpg.jpg

img20160704wa0002jpg.jpg

babytenis Mnichovo Hradiště

Kryštof Hauser 1.místo

07-04-16-11-42-10-imagejpeg.jpeg

 

26.6.

 

Finále SEVEROČESKÉHO přeboru o postup na MČR -družstva

LTK Liberec A vs TK Kadaň - 5:1

ltk-finalejpg.jpg

 

 

25.-26.6. 2016

mladší žáci - Frýdlant

Jonáš Kučera - 1. místo dvouhra i čtyřhra

06-27-16-10-02-23-jonyjpg.jpg

mladší žákyně - Frýdlant

Nikola Peldová -3.místo dvouhra, 1. místo čtyřhra

peldovajpg.jpg

Tereza Šestáková - 3. mśito dvouhra

 

06-27-16-10-23-04-img20160627wa0004jpg.jpg

19.6.2016

babytenis - Mníšek

Oliver Falta -1. místo

img20160621wa0002jpg.jpg

 

4.-6.6. 2016

OP - starší žáci

Jaroslav Majšajdr - 1. místo dvouhra

13411927_10204574785769454_4460398144079021281_ojpg.jpg

mladší žákyně - Mladá Boleslav

Jana Kareisová -1.místo dvouhra i čtyřhra

06-06-16-08-10-26-obrazekjpg.JPG

babytenis - Solidarita Praha

Matouš Čepelík - 1.místo, Oliver Falta 3. místo

06-05-16-08-50-37-img_0820jpg.JPG

14.-16.5. 2016

OP - dorostenci

Tomáš Janis - 2.mśito dvouhra a postup na MČR

na fotce s trenérem

05-20-16-08-32-54-20160408_101512jpg.jpg

23.-24.4. 2016

TJ Radlice - mladší žáci

Jonáš Kučera - 1.místo Hustý

jonjpg.jpg

 

Benátky n/J - mladší žáci

Nikola Peldová - 3. místo dvouhra i čtyřhra

04-25-16-08-59-19-nikyjpg.jpg

Oaza Říčany - babytenis

Matouš Čepelík - 1. místo Hustý

04-25-16-08-56-32-cepeljpg.JPG

TK Neridé -babytenis

Oliver Abraham - 3.místo

04-25-16-08-53-32-abrahjpg.jpg

16.4. 2016

Měcholupy - babytenis

Oliver Abraham - 3.místo

img_20160417_145530jpg.jpg

16.-18.4.2016

Tempo Praha - mladší žáci

Matyáš Jíra - 2. místo dvouhra

04-19-16-10-28-52-20160418_101245jpg.jpg

9.-11.4. 2016

Horní Měcholupy - ml. žákyně

Nikola Peldová - 3.místo dvouhra, 2. místo čtyřhra

snimek-3046jpg.jpg

2.-3.4. 2016

Lob sport Academy  - ml. žáci

Jonáš Kučera - 1.místo dvouhra

12910419_10206337989393048_432363396_njpg.jpg

26.-27.3. 2016

Mladá Boleslav - mladší žáci

Matyáš Jíra - 2. místo dvouhra

03-29-16-09-26-40-20160327_121257jpg.jpg

ESO Praha - mladší žákyně

Jana Kareisová - 1.místo

03-30-16-08-10-39-obrazekjpg.JPG

24.3. 2016

TK Horní Měcholupy - babytenis

Matouš Čepelík - 3.místo

ccjpg.jpg

19.-20.3. 2016

Jablonec n/N - mladší žáci

Jablonec n/N - mladší žákyně

Matyáš Jíra - 3.místo dvouhra, 1. místo čtyřhra

20160319_194535jpg.jpg

Jana Kareisová - 1. místo dvouhra i čtyřhra

image00005jpg.jpg

babytenis - Mladá Boleslav/Benátky

Oliver Falta - 1.místo

 

ffjpg.jpg

5.3. 2016

babytenis - LTK Liberec

Matouš Čepelík - 2. místo
Oliver Abraham - 3. místo

03-21-16-10-24-32-aajpg.jpg

bbjpg.jpg

27.2. 2016

babytenis - tenis Cibulka

Kryštof Hauser - 2. místo

03-21-16-10-19-15-kkjpg.jpg

 

20.- 21.2. 2016

mladší žactvo - LTK Liberec C

Filip Hanzelín - 1. místo dvouhra i čtyřhra
Jony Kučera - 2. místo dvouhra, 1.místo čtyřhra

hanjpg.jpg

 

babytenis - Sport club Na Zámečku

Kryštof Hauser -3. místo

02-25-16-08-39-31-11jpg.jpg

 

babytenis - Jablonec

Matouš Čepelík - 3.místo

img_0734jpg.JPG

 

13.-15.2. 2016

OP - dorostenky

Markéta Petruželová - 2. místo

02-15-16-02-06-03-marketjpg.jpg

mladší žáci - Teplice

Jonáš Kučera - 1.místo dvouhra

jjjpg.jpg

 

babytenis - Měcholupy

Oliver Abraham - 2.místo

02-15-16-09-00-04-img_20160213_181718jpg.jpg

 

6.-7.2.2016

mladší žáci - Klášterec n/o - kat 4

Jonáš Kučera - 1. místo dvouhra a čtyřhra

12722018_10205876669140330_1687419657_njpg.jpg

babytenis - LTK Liberec

Mathias Škrlík - 1. místo

Matouš Čepelík - 2. místo

Oliver Abraham, Matěj Sedlatý - 3.-4. místo

Falta, Martínek, Hauser, Bratršovská - 5. - 8. místo

12650303_10205860271930410_617979841_njpg.jpg20160206_163842(0)jpg.jpg

30.-31.1. 2016

mladší žáci - LTK kategorie 7

Filip Hanzelín - 1. místo dvouhra, 3. místo čtyřhra

Matyáš Jíra - 2. místo čtyřhra

Jonáš Kučera - 3. místo čtyřhra

hanzelinjpg.jpg

31.1. 2016

babytenis -TK SPARTA

Matouš Čepelík - postup ze skupiny a celkové 5.- 8. místo

Mathias Škrlík - postup ze skupiny celkově 9. - 16. místo

Oliver Falta - 1 výhra, 2 prohry - kousek za branou postupu ze skupiny

30.1. 2016

minitenis - LTK Liberec

minitenis Liberec ( LTK + Rochlice)

Pospíšil, Kašpar, Zeráková, Cimpl, Hanzelín T., Dvořák

mini-ltkjpg.jpg

23.1. 2016

babytenis - TK NERIDÉ

Matouš Čepelík -2 .místo

01-28-16-11-26-02-img_0686jpg.JPG

 

16. - 17.1. 2016 01-18-16-09-09-46-matyjpg.jpg

mladší žáci - Sokol H. Počernice

Matyáš Jíra - 1.místo dvouhra, 2. místo čtyřhra

mladší žáci - Classic - Turnov

Jony Kučera - 1. místo čtyřhra

Šimon Sokol - 2. místo čtyřhra, 3. místo dvouhra

Šimon Hyk - 3. místo čtyřhra

Nikolas Ulmon - 3. místo čtyřhra

01-18-16-09-11-47-soky-jonyjpg.jpg

 

01-18-16-09-28-17-nikyjpg.jpg

01-18-16-09-29-07-hykjpg.jpg

 

mladši žákyně - Tempo Praha01-18-16-09-33-10-terkajpg.jpg

Tereza Šestáková - 3. místo dvouhra

starší žákyně - Mladá Boleslav

Kateřina Čechová - 3. místo dvouhra, 2. místo čtyřhra

 

01-18-16-09-31-06-kaćkajpg.jpg

 

starší žaći - Mladá Boleslav01-18-16-03-07-59-majsjpg.jpg

Jaroslav Majšajdr - 2.místo dvouhra, 1.místo čtyřhra

 

babytenis - TCD Horní Měcholupy

Oliver Falta - 3. místo

faltajpg.jpg

Mladší žáci - OP 9.-11.1. 2016 - LTK Liberec

Na domácích dvorcích se při severočeském přeboru představilo hned 7 hráčů LTK. Pro několik to je vůbec první rok v této kategorii. Nejlépe z domácích hráčů se vedlo Filipovi Hanzelínovi ( ročník 2006), který došel až do finále, kde podlehl prvnímu nasazenému - Matějovi Laiblovi ( TK Jirkov - roč. 2004) 3:6 a 4:6. Společně s Jonym Kučerou pak obsadili i třetí místo ve čtyřhře. Třetí místo ve čtyřhře obsadil také Matyáš Jíra ( roč 2005 - LTK) společně s H. Koškem ( Rychnov).

finalisté přeboru - Laibl -Hanzelín

01-11-16-12-26-04-filipjpg.jpg

 

babytenis - 9.1. 2016

Oliver Abraham - Tenis Cibulka - 3. místo

olijpg.jpg

OPTIM TOUR 1.1. - 5.1. 2016

Petra Krejsová vyhrála doma v Liberci áčko v singlu i deblu, dobře se vedlo i Petruželové

emr_2946jpg.JPG

Petra konec podzimní sezóny moc v zahraničí nehrála a tak její ranking (WTA 873) určitě neodpovídá jejím schopnostem. Snad jí tento úspěch posune dál, protože vyhrála velmi kvalitně obsazený turnaj. Hladká vítězství nad Malíkovou ve finále, ale i nad nadějnou Kolodziejovou jsou určitě cenná.

Velice dobře si vedla i další domácí hráčka - Markéta Petruželová, která v postoupiula mezi 16 nejlepších ve dvouhře a ve čtyřhře dokonce až do semifinále.

marketjpg.jpg

Pochválit je třeba ještě zejména Anetu Laboutkovou (r.2000) z ČLTK Praha, která se dostala do skvělé společnosti čtvrtfinalistek. Pořadatelé dali v hlavní soutěži nakonec prostor 48 hráčkám a všechny nakonec chválili za přístup k zápasům i za korektní vystupování.

2.1. 2016

babytenis

Oliver Falta - Česká Lípa : postup ze skupiny z 1. místa - Celkové 5.-8. místo

Kuba Martínek - Česká Lípa : postup ze skupiny z 3. místa - Celkové 5.-8. místo

Oliver Abraham - Česká Lípa : postup ze skupiny z 1. místa - celkově 9. místo

Matouš Čepelík na fotce -  Česká Lípa : postup ze skupiny z 1. místa - Celkové 3. místo

01-07-16-11-53-42-020120161224jpg.jpg

 


2015

 

 

 

26.-29.12.2015

mladší žáci

Jonáš Kučera - Poděbrady : 1.místo čtyřhra

12434730_10205610120596783_2075155779_njpg.jpg

Dorost

Markéta Petruželová "B" Liberec -3.místo dvouhra a 1.místo čtyřhra

17.-20.12. 2015

tým LTK udržel příslušnost v EXTRALIZE i pro 2016

19. - 20.12. 2015 - mládež

mladší žáci

Jonáš Kučera - Čerčany : 1. místo dvouhra a 1.místo čtyřhra

Filip Hanzelín - Hrádek n/N : 1. místo dvouhra a 3. místo čtyřhra

12-22-15-08-51-27-fjjpg.jpg

Matyáš Jíra - Hrádek n/N : 3. místo dvouhra a 1. místo čtyřhra

Natálie Škrlíková - Mladá Boleslav : 3. místo dvouhra a 1. místo čtyřhra

Nikolas Ulmon - Sport Centrum Praha : 1. místo čtyřhra

img_20151219_181409jpg.jpg

babytenis

Mathias Škrlík - Sparta Praha : postup ze skupiny - 5.-8. místo

Oliver Falta - Sparta Praha : postup ze skupiny - 9.- 16. místo

mojpg.jpg

 

 

12.- 13.2015

starší žáci

Jakub Novák - Vestec : 3. místo dvouhra a 1. místo čtyřhra

mladší žáci

Natálie Škrlíková - Hrádek n/N  "B" - 3 místo čtyřhra

babytenis

Mathias Škrlík - TK Neridé : 1. místo

Oliver Abraham - Praha - Měcholupy : 3. místo

Oliver Falta - Praha - Měcholupy : 5.-8. místo

Matouš Čepelík - Babolat tour - Praha : 5.-8. místo

 

Jakub Novák

12-14-15-10-39-30-imagejpg.jpg

Natálie Škrlíková

skrlovbajpg.jpg

12-14-15-09-42-34-prezentace1jpg.jpg

 

5. - 6.12. 2015

dorostenky "A" u nás v hale vyhrála Kateřina Křížová. Naše Markéta Petruželová prohrála souboj o čtvrtfinále smolně z "mečbolu"

 

mladší žáci

Matyáš Jíra - Vestec : 3. místo dvouhra a 1. místo čtyřhra

Jonáš Kučera - Česká Skalice : 2.místo čtyřhra ( společně s parťákem z babytenisu LTK z loňského roku - Janem Hanzlem )

Filip Hanzelín - Poděbrady  : 3. místo dvouhra

 

babytenis

Mathias Škrlík - I.ČLTK : 3. místo

Matouš Čepelík - Wilson Praha : 3. místo

Oliver Falta - I.ČLTK : postup ze skupiny

 

Matyáš Jíra

12-09-15-10-52-48-jirajpg.jpg

 

Honza Hanzl a Jonáš Kučera

jonyjpg.jpg

Mathias Škrlík

skrlikjpg.jpg

Matouš Čepelík

cepelikjpg.jpg

Matouš Čepelík ( 2008) , svěřenec Martina Zahrádky, na svém prvním letošním turnaji BABYTENIS vyhrál turnaj v Praze na Cibulce v konkurenci 18 hráčů - GRATULUJEME

12289671_10153772175991410_5855110992305227375_njpg.jpg

DRUŽSTVA

MČR MINITENIS - SPARTA 26.10. 2015

Finále nejlepších osmi družstev ČR v kategorii do 7mi let se konalo na pražské Spartě. Severočeský kraj zastupoval LTK Liberec. Náš tým vybojoval pěkné 5.místo. Nutno podoktnout, že los si s námi trošku pohrál a do čtvrtfinále nám přidělil suverénního vítěze – TK Prostějov. Náš tým ukázal svou kvalitu a doufejme, že v následujících letech bude nadále atakovat špičku ČR.

10-14-15-11-20-04-obrazek1jpg.jpg

Sestava :   Mathias Škrlík – Julie Wieserová - Bára Bratršovská -  Jakub Martínek  -  Jakub Spěvák – Tereza Sertičová

VÝSLEDKY

 

MČR BABYTENIS - PROSTĚJOV 17.-20.9. 2015

11990164_10205151346007705_2080941250_ojpg.jpg

Celkovým vítězem MČR Babytenisu pro rok 2015 se stal tým TK Agrofert Prostějov.
Historický postup mládeže LTK mezi nejlepších 8 týmů ČR.
Nakonec z toho bylo 6.místo - perfektní rok pro " baby" LTK, položili jsme dobrý základ pro další práci.
Ročník 2006 -Filip Hanzelín, Jonáš Kučera, Jan Hanzl, Nikolas Ulmon, Jana Kareisová - jde do mladšího žactva a jistě se na MČR nepodíval naposledy.
Ročník 2008 - Mathias Škrlík jistě bude stavebním kamenem nového týmu babytenisu LTK.

Výsledky LTK na MČR:

1. kolo LTK vs TK Neride   4:2

čtvrtfinále LTK vs Prostějov 0:6

zápasy o 5. -8. místo

LTK vs Říčany 6:0  - LTK vs Hlinsko 1:5

11982572_10205137939472550_761667649_ojpg.jpg

11984504_10205152852685371_1864111104_ojpg.jpg

09-21-15-11-33-57-11990164_10205151346007705_2080941250_ojpg.jpg12011545_10205145333817404_1305135005_ojpg.jpg

12018542_10205137940752582_1337036006_ojpg.jpg

12020368_10205138118957037_1488760195_ojpg.jpg

12037824_10205151288046256_1351357367_ojpg.jpg

JEDNOTLIVCI

MASTERS - babytenis - minitenis SPARTA PRAHA

minitenis : 1. místo Mathias Škrlík Hustý

11999855_10205108278331040_1547178024_njpg.jpg

babytenis : 2. místo Filip Hanzelín ( naše nová posila z Jablonce)

5. místo Jonáš Kučera ( postup do semifinále utekl o dva míčky)

na fotce uprostřed sedí zleva Filip Hanzelín a vedle Jony Kučera

11328064_10204433250975778_946610240_ojpg.jpg

Natálie Pokorná získala triple

dobrou formu prokazuje Natálie Pokorná, postupně vyhrála turnaje starších žákyň - v Houšce, Bakově a Hrádku - gratulujeme !

V Hrádku mezi chlapci dosáhl na titul po dlouhé pauze, zbůsobené nemocí, i Jaroslav Majšajdr.

natka-tenis-165jpg.jpg

 

22.8. 2015 Benátky n/J ( 22 dětí) - babytenis zlato pro Jonáše

11913041_10204961706626839_467764748_njpg.jpg

 

Sparta Praha 15.8. a 30.8. - minitenis

Mathias Škrlík zlatý

Máťa nenašel přemožitele ani na jednom z prestižních turnajích na Spartě a získal 4 krát zlato. Uvídíme co přinese závěrečné Masters.

 

emr_5134jpg.JPG

TK Votice 15.8. a Sparta Praha 8.8. - Babytenis

Jonáš Kučera postoupil do semifinále na prestižním turnaji na pražské Spartě - obsadil tím skvělé tŕetí místo a postoupil na závěrečné MASTERS. Týden na to v klubu TK Votice - Jony nedal nikomu šanci a obsadil první místo.

img_7972jpg.jpg

11911375_10204930764253299_1829045570_njpg.jpg

Tenis Cibulka

Kuba Novák získal zlato ve dvouhře i čtyřhře

11836931_890356787715250_880166030599250234_njpg.jpg

TK Česká Lípa

Kačka Čechová zlatá ve dvouhře, společně s Terkou Šestákovou zlaté i ve čtyřhře

08-17-15-01-24-01-11855659_10204479962629639_3166727029059582041_njpg.jpg

Sparta Praha 19.7. - minitenis

Mathias Škrlík - opět první místo - opět Sparta Hustý

11749384_10204773640445302_482556251_njpg.jpg

LTK Liberec 18.-19.7.

Na dvorcích LTK se konal celostátní turnaj mladšícho žactva. V kategorii dívek turnaji dominovala Natálka Škrlíková. Perfektní 3. místo obsadila Terezka Šestáková. Mezi chlapci došel do finále Máťa Jíra.

Natálka

11756799_10204767462370854_1117731964_ojpg.jpg

Terka

11701133_10204318442391734_833377537423399786_njpg.jpg

A Máťa

11750006_10204767669216025_544469486_ojpg.jpg

11.7. Benátkyn/J

Krásný výsledek z Benátek pro Julču Wieserovou :-) - 2. místo

juliejpg.jpg

Sparta Praha 27.6. - výborné výsledky pro LTK - baby

Jonáš Kučera, Mathias Škrlík, Jana Kareisová, Jan Hanzl a Filip Hanzelín - hráči družstev A i B se představili na úvodním turnaji BABYTENISU na dvorcích Sparty - 52 chlapců - 35 dívek. Ve fantastické formě se představil JONY Kučera, když na cestě ze skupiny až do semifinále, porazil vítěze i finalistu posledního turnaje Masters. Honza Hanzl měl smůlu, že po postupu ze skupiny narazil právě na týmového kolegu - Jonyho. Filip došel do osmifinále, kde podlehl pozdějšímu vítězi. Máthias Škrlík předvedl také skvělé výkony a jen o fous nepostoupi ze silné skupiny.

11418322_10204550439945429_1952530231_njpg.jpg

Benátky n/J

Nikolas Ulmon nás reprezentoval na turnaji v Benátkách. Ve finálovém boji mu chyběl jen kousíček k celkovému prvnímu místo - nakonec bere skvělé 2. místo.

img_20150711_124603jpg.jpg

 

Mladší žáci - TK Turnov - Maty Jíra bere dvě zlata

Matyáš Jira vyhrál na dvorcích TK Turnov dvouhru i čtyřhru - v konkurenci 18ti chlapců nenašel přemožitele a ve finále si poradil s Markem Šolce z Hořic poměrem 6.0 6.0.

11693844_10203652940958497_4886179404939968108_njpg.jpg

Starší žactvo - Tempo Praha

Kateřina Čechová na slušně obsazeném turnaji starších žákyň prošla ve dvouhře do finále.

20150713-134200jpg.jpg

BABYTENIS LTK NAVÁZAL NA ÚVODNÍ KOLO A JEDNOZNAČNĚ OVLÁDL SEVEROČESKÝ KRAJ

V neděli proběhlo na tenisových dvorcích v Litvínově poslední finálové kolo severočeského poháru Zdeňka Kocmana v kategorii babytenis (do 10 let)o postup na Mistrovství České republiky a tenisté LTK Liberec uspěli na jedničku. Ve finálových bojích LTK Liberec zastupovala hned dvě družstva A i B
a malý tenisté si odvezli domů hned dvě medaile. Soupeři Libereckých tenistů byly týmy Panorama Teplice, LTC Litvínov a TK Žatec.

„A“ team ve složení Jonáš Kučera, Filip Hanzelín, Jana Kareisová a Jan Hanzl prošel jak oblastím kolem, tak finálovými boji v rámci severočeského kraje bez ztráty jediného setu a stali se suverénními vítězi severočeského poháru Zdeňka Kocmana 2015. Nyní se tenisté mohou těšit
na finálové boje na Mistrovství  České  republiky, které proběhnou v září 2015 na tenisových dvorcích TK Agrofert Prostějov.

Rovněž tým „B“, ve složení Ulmon, Škrlík, Weis, Sedlatý a Vlasák, uspěl vítězstvím v oblastním kole a zúčastnil finálových bojů v Litvínově -  přivezl domů krásnou bronzovou medaili.

10365402_1461446680837394_6620643954165922182_ojpg.jpg

Atmosféru finálových bojů a motivací pro další tenisovou kariéru malých tenistů dovršilo předávání vítězných pohárů a medailí Miriam Kolodzejovou, letošní vítězkou juniorské čtyřhry na French Open.

10440760_1461446604170735_7447967848124672812_njpg.jpg

MINITENISTÉ NA MČR, BABYTENISTÉ na půlce cesty

Finále družstev kategorie minitenistů ( do 7 let ) se konalo tuto sobot na Teplické PANORAMĚ. Ze čtyř základních skupin se do finále probojovaly týmy Panorama Teplice, TK Kadaň, Česká Lípa a LTK. V obrovském vedru děti předváděly výborné zápasy. Naše družstvo, včele s Mathiasem Škrlíkem - vítězem letošního MASTERS na TK Sparta Praha, potvrdilo svojí kvalitu a s přehledem se probojovalo do závěrečného finále - Mistrovství ČR. Babytenisté ( do 9 let) se představili v úvodním kole SEVEROČESKÉHO finále tuto neděli na domácích dvorcích. Do závěrečných bojů postoupily  mužstva LTC Litvínov, Panorama Teplice a TK Žatec - náš klub má hned dvojí zastoupení týmů A a B. Po prvních dvou zápasech je jasně v čele naše družstvo A bez jediného prohraného zápasu. Výborný výsledek zaznamenalo i mužstvo B - když zdolalo tým Teplic.

sestava minitenis : Škrlík - Wieserová - Martínek, Bratrsovská

11430243_10204502522787530_1854698993_ojpg.jpg

sestava babytenis A - B : Kučera -Hanzelín -  Kareisová - Hanzl- Ulmon - Škrlík- Sedlatý -Weis nejsou na fotce - Vlasák - Abraham - Smolka

06-15-15-09-29-31-11538119_10204507086821628_7454915196512344863_ojpg.jpg

 

Sumář uplynulého víkendu

Jonáš Kučera – 1. místo babytenis – Baník Praha + Poděbrady
Nina Holanová – 1.místo ženy dvouhra – Oblastní přebor
Máťa Škrlík – 2. místo babytenis- Vysoké Mýto
Natálka Škrlíková 1. + 1. místo ml. žáci – Pardubice „C“
Tomáš Janis 1. místo čtyřhra st. žáci – čtyřhra – oblastní přebor
Lukáš Vojtěchovský 1.místo muži – čtyřhra –oblastní přebor
Tým LTK „B“ – mladší žáci vyhrál svou skupinu DM2
11356043_10204467785919130_223397956_njpg.jpg

více foto naleznete na našich nových facebookových stránkách

Babytenisté "A" i "B" - postupují

Tým A podle očekávání vyhrál svou skupinu a postoupil do SEVEROČESKÉHO finále. Stejný výsledek zaznamenal i tým B - takže budeme mít v pětičlenném finále hned dva týmy :-).

výsledky A týmu výsledky B týmu

11100640_10204433251055780_361792240_njpg.jpg

Landfeld a Kohoutková  oblastními přeborníky Hustý

Oblastní přebor mladších žáků ( LTK LIBEREC) vyhrál náš Vítek Landfeld.Ve finále porazil Hovorku z Teplic. Oba finalisté si zajistili postup na MČR. Další nás hráč, David Šlapák obsadil 3. místo.

11267564_10204320697162003_469249267_ojpg.jpg

V Ústí nad Labem se konal oblastní přebor dorostenek – titul obhájila, po velkém semifinálovém a finálovém boji, naše Natálka Kohoutková. Největší favoritka turnaje, Nina Holanová vzdala turnaj pro zranění.

05-18-15-12-40-54-obrazek1jpg.jpg

Jonáš Kučera - 2.místo na TK Neridé

v konkurenci 38 hráčů prošel Jony až do finále

11173618_10204206484466757_1882498576_njpg.jpg

Lilka Gajdošová druhá ve čtyřhře na turnaji ETA do 12ti let

11163520_10204199088121853_1178501045_ojpg.jpg

 
 

Recepce, rezervace

+ 420 / 739 547 007

LTK Liberec
Fibichova 929
460 01 Liberec

Napište nám

HLAVNÍ PARTNEŘI:

Soukromý pivovar Svijany

DencoHappel CZ

LIF GROUP Liberec

 

ksdgif.gif

WASSA

lion_sport_jpg.jpg

06-14-16-10-56-24-logo-adidas_mjpg.jpg

Mlýn Perner Svijany

Ostatní partneři